• Pokud si přejete, abychom Vám vzácnou Bibli Reynek dodali na jinou adresu, vepište ji prosím do tohoto formuláře:
  • Sem prosím vepište jméno a příjmení budoucího majitele Bible Reynek. Toto jméno bude uvedeno na Certifikátu vlastnictví. Jméno vepište i v případě, že je stejné jako jméno objednavatele.
  • Po přijetí závazné objednávky Vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu zálohovou fakturu na Vámi objednanou Bibli Reynek ve výši plné kupní ceny.

    Doba splatnosti zálohové faktury je 7 kalendářních dní.

    Zásilka Vám bude expedována kurýrem do vlastních rukou do 5 pracovních dnů od uhrazení zálohové faktury na Vámi uvedenou adresu. Expediční poplatek hradí odesílatel. O expedici zásilky Vás budeme informovat e-mailem. Před jejím doručením Vás bude telefonicky kontaktovat kurýr.

    Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci „Ochrana osobních údajů“

    Odesláním závazné objednávky dáváte souhlas k tomu, že budou Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, společností EUROMEDIA GROUP k. s. (IČO: 49709895) použity výhradně pro případnou komunikaci ohledně zakoupení Bible Reynek.